אודות

ברוכים הבאים לסטודיו שרגא ארד – תכשיטי אומן בהתאמה אישית

שרגא, צורף אומן עם ניסיון של למעלה מ-30 שנה, יוצר תכשיטים מזהב ומאבנים יקרות בשתי ידיים ובאהבה גדולה.

ארד הנו בוגר המגמה לעיצוב תכשיטים בביה”ס אומנית. אחרי שנים שבהן פעל ברחוב דיזינגוף המיתולוגי בתל אביב, עבר לאזור בנימינה ושם הקים סטודיו חדש הכולל אזור תצוגה, עבודה ואירוח לקוחות. התכשיטים של שרגא ארד מופצים במספר חנויות נבחרות בארץ ובחו”ל, ביניהן חנויות מוזיאון ובוטיקים המתמחים באופנת עילית.

שרגא ארד וצוות הסטודיו מאמינים קודם כל ולפני הכל – בחוויית שירות טובה ונעימה. הרעיון הוא להוציא כל לקוח בחיוך גדול, ללא קשר לקניה עצמה או לתקציב העומד לרשותו. גישה שירותית וחמה זו, היא חלק בלתי נפרד מאופיו של סטודיו שרגא ארד, שנהנה מקליינטורה נאמנה שחוזרת שוב ושוב לרכוש תכשיטים חדשים, לצד לקוחות חדשים.

בסטודיו מעודדים לקוחות לבטא את רצונם, את טעמם ואת הייחוד שלהם ונענים לבקשות מיוחדות בשמחה. כך, יכול להפוך כל תכשיט לאמירה אישית ולפריט מיוחד במינו שילווה גם את הדורות הבאים.

התכשיטים שלנו

סטודיו שרגא ארד יוצר תכשיטים יוקרתיים בעבודת יד, עם תשומת לב מיוחדת לעיצוב, איכות וגימורים מדויקים. מבחר התכשיטים מורכב ממאות פריטים, והוא מתחדש כל הזמן. בין השאר, ניתן למצוא טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות אופנה, שרשראות, עגילים וצמידים.

תכשיטי הזהב והכסף עשויים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר, כמו גם תכשיטי האופנה. העיצובים האופייניים של שרגא ארד עושים שימוש גם באבנים יקרות או חצי יקרות המשובצות בתוכם,  ביניהן יהלומים ואבני חן איכותיות.

הקולקציות מבוססות בחלקן על סדרות נושא ובחלקן על הזמנות בהתאמה אישית לפי דרישה.

שרגא ארד מושפע בעבודה כיוצר מכמה וכמה מקורות השראה. בעבודות שלו ניתן למצוא מוטיבים אתניים, מוטיבים קלאסיים והשפעה רבה מהטבע על צורותיו.

גופי תאורה

גופי התאורה הייחודיים של שרגא ארד נוצרו בשנים האחרונות כתוצאה מהאהבה לחומרים חדשים, סקרנות ויצירתיות.

גופים אלו מאופיינים בעיצוב שממשיך את קו התכשיטים ולמעשה יוצר “תכשיטי תאורה” המסוגלים לתרום לאווירה של כל חלל – פרטי או מסחרי.

שרגא בעצמו לומד את החלל הדורש תאורה ויוצר את הגוף בהתאם לדרישות הייחודיות ולתוצאה שאותה הלקוח מעוניין לקבל.

בגופי התאורה משולבים חומרים שונים, מתכות שונות, זכוכית ועוד, כאשר כל גוף, הוא יחיד במינו ואין דומה לו.

1
  1
  Your Cart
  1+ shoppers have bought this
  Mini Round Gypsy Earrings
  Price: 195.00
  - +
  195.00
   Calculate Shipping
   Calculate shipping
   Apply Coupon